Активісти пікетували виступ Марата Башарова у столичному Жовтневому палаці. ФОТО

Вчора, 7 квітня, активісти Громадянського руху «Відсіч» та небайдужі кияни пікетували Жовтневий палац, де виступав російський актор Марат Башаров. Про це повідомляють активісти на власній сторінці руху у Facebook.

У квітні 2015 року Башаров відвідав тимчасово окупований Крим, незаконно перетнувши державний кордон України та порушивши правила в’їзду на тимчасово окуповану територію.

На активістів напала охорона Жовтневого та невідомі особи, які діяли заодно з охоронцями та застосовували фізичну силу і представлялися то відповідальними за пожежну безпеку, то адміністраторами, то фанатами Марата Башарова.

Посильну допомогу їм надавали жінки, які в грубій манері доводили свою культурну зверхність, прихильність до високого російського мистецтва та поливали активістів нецензурною лексикою.

Охоронці, адміністратор та їхні поплічники постійно вказували активістам, що ті мають стояти якомога далі від входу. Працівник поліції фактично не втручався, тому активісти вимушені були зателефонувати на 102.

З прибуттям патрульних нападники зникли. Чому правоохоронні органи не відреагували не незаконні кримські гастролі Марата Башарова та чому не змогли забезпечити безпеку активістів під час акції — невідомо.

Громадський рух «Відсіч»