Андрія Данилка дратує репертуар «Океану Ельзи»

Андрія Данилка дратує репертуар «Океану Ельзи»

28 липня 2016, 10:19
Джерело: Відомості

Новий член журі сьомого сезону талант-шоу «Х-фактор» Андрій Данилко розповів про своє ставлення до популярної української групи «Океан Ельзи».

Артист виявився найсуворішим і найбільш безкомпромісним серед всіх суддів проекту і розповів в інтерв’ю Viva.ua, чому не любить колектив Святослава Вакарчука, передає видання«Корупція.Стар».

«З тієї ж причини, чому Костя Меладзе не любить Бейонсе. Тому, що кожна третя людина або група весь час співають цей репертуар, його занадто багато. Сам Славко Вакарчук і «Океан Ельзи» тут ні до чого. Бувають такі періоди, і я пам’ятаю це по собі, коли в 2003-2004 роках величезною популярністю користувався персонаж Вєрка Сердючка. Постійні повтори по телебаченню, мюзикли, новорічні вогники… Таке враження, що ти всюди. І від цього ніяк не позбутися. Здається, що в тебе немає почуття міри. А треба з’являтися перед публікою дуже дозовано, особливо в нашому випадку, адже Вєрка Сердючка —  персонаж виключно для свят. Він не може бути кожен день. Саме тому, коли люди весь час виконують певні пісні «Океану Ельзи» і намагаються наслідувати оригінал, то мені це не подобається», — повідомив Данилко.