“ДРУГА РІКА” ПОТРАПИЛА У ПАРАЛЕЛЬНУ РЕАЛЬНІСТЬ

Усі люди сплять і бачать сни. Але жодній людині не підвладна можливість контролювати власні сновидіння. У когось там панує повний сюрреалізм, а для іншого сон — своєрідна перепустка в паралельну реальність. У полон сновидінь у новому відео на пісню “Засинай” потрапляють і музиканти гурту “Друга Ріка”.

Zasinay_1

Ось тільки зі своїми снами учасники гурту зустрічаються не тільки коли засинають, але й у найбільш несподіваний момент. У кліпі йде розповідь чотирьох паралельних історій, героям яких судилося зустрітися лише в самому фіналі.

Ідея незвичайного відео належить давньому товаришу гурту — режисерові та операторові Владу Разіховському, який раніше знімав для “Другої Ріки” фільм Supernation, а також кліпи “Чую” і “Париж” (“Дай мені вогню”).

Zasinay_3

Валерій Харчишин: “Нам подобається працювати з Владом, оскільки він музикант, і ми говоримо однією мовою. До того ж він дійсно любить і розуміє нашу музику. Ми задоволені тим відео, що отримали, все вийшло саме так, як ми планували — кліп виглядає як реальне кіно або трейлер до повного метру. Тримає в напрузі до кінця. Я вважаю, що на сьогоднішній день це наша найкраща робота”.

Пісня “Засинай” увійшла до шостого студійного альбому «Друга Ріка» Supernation і стала лідером в інтернет-голосуванні за найкращий сетліст концерту, який гурт оголосив у своїх соцмережах напередодні виступу в київському клубі ATLAS 26 листопада.