Джамала відмовилась співати в передвиборчих турах

Джамала                      Співачка воліє виступати на вільних від лозунгів сценах

-У тебе були канікули в Туреччині, там живе твоя рідна сестра. Я так розумію, що вона вийшла заміж за турка і тепер ти літаєш у справжню турецьку родину. Як ти занурилася в турецький побут?

-Я була в дивовижному місці, мені сестра навіть заборонила розповідати, де воно, тому що це володіння якогось чоловіка. Це острів, який знаходиться у трьох годинах подорожі від аеропорту Даламана, це приватний острів, який коштує 7 мільярдів.

-Тобто, це приватний острів, на який пускають не всіх, потрібно бути друзями цього заможного чоловіка, аби туди потрапити? Хто з твоєї нової турецької родини має таких впливових знайомих?

-Не знаю, але місцина справді дивовижна. Я закохалася в Егейське море, воно між горами. Ми насолоджувалися домашнім лавашом, була така справжня родинна ідилія. Але я ментально відрізняюся. Евеліна досить швидко асимилювалася, вона гарно знає мову, а я все одно якась інша для них.

 

Джамала

-Твоя сестра — єдина дружина у її турецького чоловіка?

-Так!

-Що тобі до вподоби, або не до вподоби в цьому україно-турецькому союзі?

-Мені дуже подобаються їхні стосунки. На День народження моїй сестрі чоловік подарував машину. Чоловік — сімейна людина. Він купив квартиру, машину, весь час піклується про сестру, багато працює. Але є якісь моменти: «Туди не ходи, тут не стій, бо не прийнято, тут в тебе видно спину, тому треба вдягти кофтину». Ці нюанси існують.

-Скоро в країні чергові вибори. Чи не пропонували тобі співати за якогось кандидата і за які гроші?

-Пропонують постійно, але в мене чітка позиція, що я не співаю ні за які гроші, не хочу і не буду. Звісно, кому непотрібні гроші? Але не хочу. Хочу випускати альбоми, поїду в тур, який має назву «Шлях додому», буду співати свої пісні на вільних віл лозунгів сценах.

-Тебе намагалися обманним шляхом заманити на концерти, які, нібито, завуальовані під дні міст.

-Вони зараз так і будуть робити. У нас же негарно віддавати гроші за відверту пропаганду, тому намагаться знаходити вихід, але ми весь час пильнуємо.