This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Джамала відмовилась співати в передвиборчих турах

Джамала                      Співачка воліє виступати на вільних від лозунгів сценах

-У тебе були канікули в Туреччині, там живе твоя рідна сестра. Я так розумію, що вона вийшла заміж за турка і тепер ти літаєш у справжню турецьку родину. Як ти занурилася в турецький побут?

-Я була в дивовижному місці, мені сестра навіть заборонила розповідати, де воно, тому що це володіння якогось чоловіка. Це острів, який знаходиться у трьох годинах подорожі від аеропорту Даламана, це приватний острів, який коштує 7 мільярдів.

-Тобто, це приватний острів, на який пускають не всіх, потрібно бути друзями цього заможного чоловіка, аби туди потрапити? Хто з твоєї нової турецької родини має таких впливових знайомих?

-Не знаю, але місцина справді дивовижна. Я закохалася в Егейське море, воно між горами. Ми насолоджувалися домашнім лавашом, була така справжня родинна ідилія. Але я ментально відрізняюся. Евеліна досить швидко асимилювалася, вона гарно знає мову, а я все одно якась інша для них.

 

Джамала

-Твоя сестра — єдина дружина у її турецького чоловіка?

-Так!

-Що тобі до вподоби, або не до вподоби в цьому україно-турецькому союзі?

-Мені дуже подобаються їхні стосунки. На День народження моїй сестрі чоловік подарував машину. Чоловік — сімейна людина. Він купив квартиру, машину, весь час піклується про сестру, багато працює. Але є якісь моменти: «Туди не ходи, тут не стій, бо не прийнято, тут в тебе видно спину, тому треба вдягти кофтину». Ці нюанси існують.

-Скоро в країні чергові вибори. Чи не пропонували тобі співати за якогось кандидата і за які гроші?

-Пропонують постійно, але в мене чітка позиція, що я не співаю ні за які гроші, не хочу і не буду. Звісно, кому непотрібні гроші? Але не хочу. Хочу випускати альбоми, поїду в тур, який має назву «Шлях додому», буду співати свої пісні на вільних віл лозунгів сценах.

-Тебе намагалися обманним шляхом заманити на концерти, які, нібито, завуальовані під дні міст.

-Вони зараз так і будуть робити. У нас же негарно віддавати гроші за відверту пропаганду, тому намагаться знаходити вихід, але ми весь час пильнуємо.

Популярные статьи: