Фільм про Бориса Нємцова презентують у Харкові

Фільм про Бориса Нємцова презентують у Харкові

ХАРКІВ-КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Сьогодні о 19:00 у харківському кінотеатрі відбудеться прем’єра документального фільму «Мій друг Борис Нємцов. Стрічку особисто представить режисерка Зося Родкевич. Про це УННповідомили організатори показу.

Це — документальний фільм-портрет політика Бориса Нємцова, вбитого у Москві на Великому Кам’яному мосту за невідомих обставин у 2015 році.

«Дівчина-режисер працює в новинах і отримує завдання знімати репортажі про відомого політика. Її камера слідує за ним всюди — супроводжує в машинах і купе потягів, стежить за його виборчою кампанією, фіксує жарти, мрії і плани, розкриває найпотаємніші сторони особистості цієї великої людини. Камера вихопила трохи більше, ніж повинна була, перетворивши побачене на кіно. Жарт за жартом, і ось ви — вже добрий друг Нємцова», — розповіли організатори.

Стрічка отримала нагороди Краківського кінофестивалю, Одеського міжнародного кінофестивалю та головний приз на фестивалі Message to man.

Український глядач вже може переглянути фільм у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Запоріжжі, покази проходять з 6 жовтня.

Джерело: УНН