This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Фото, що вразило українців: стало відомо, що то за бабуся, яка так зворушливо обіймала вояка

bab1-300x234Старенька бажали би й сама потрапити на фронт та захищати там наших хлопців та нашу землю, але роки вже не дозволяють. Але вона й на своєму місці робить багато більше, ніж інші. Захисники нашої країни. Фото: соцмережі. Старенька мешканка Дніпропетровська віддала останню копійку солдату на допомогу військовим. Про це в соцмережі Facebook пишуть небайдужі користувачі і додають фото, передають Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua. “Дніпропетровськ. Вокзал. Пункт допомоги військовим. Бабуся Люда – наша зірка! Продавала свої квіти і виручені гроші віддавала для допомоги солдатам. Її мрія – потрапити на фронт. Навколо так багато справжніх людей, треба тільки озирнутися, – пишуть користувачі Facebook.
Джерело: http://patrioty.org.ua/foto-shho-vrazilo-ukrayintsiv-stalo-vidomo-shho-to-za-babusya-yaka-tak-zvorushlivo-obiymala-voyaka/

Популярные статьи: