Готель Елеон з Фреймут заборонили в Україні

В Україні заборонили показувати на телебаченні російський серіал «Готель Елеон». У ньому зіграла роль українська телеведуча Ольга Фреймут.

Відповідне рішення прийняло Державне агентство України з питань кіно, передає прес-служба агентства. Серіал не отримав необхідну ліцензію відповідно до пункту 10 «Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» і на підставі українського законодавства в сфері кінематографії.

У них зазначено, що в Україні заборонена трансляція фільмів, вироблених фізичними і юридичними особами держави-агресора. Їх забороняється транслювати, навіть якщо в них «немає популяризація або пропаганди органів держави-агресора і їх окремих дій, які вироблені та / або вперше оприлюднені (демонструються) після 1 січня 2014 року».

Над серіалом «Готель Елеон» спільно працювали кіновиробники з Росії та України. Його прем’єра відбулася восени 2016 року. Серіал є спін-оффом ситкому «Кухня». Через це в нього перебралися багато головних персонажів серіалу.

 

Автор матеріалу: Олександр Майер