Группа «ДахаБраха» рассказала, сколько заработала на рекламе с Бекхэмом

Группа «ДахаБраха»  — самая известная украинская группа за пределами Украины

Группа "ДахаБраха"

Группа «ДахаБраха»

Первым гостем «Зе Интервьюера» в 2018 году стала культовая украинская группа, о которой говорит весь мир. В их гастрольном графике нет свободных дат до июля 2018 года. Их саундтреки звучат во всемирно известных фильмах и  рекламных роликах.

«ДахаБраха» – уникальная в своем роде и самая известная украинская группа за пределами Украины. Музыка «ДахаБраха» стала саундтреком сериала «Фарго».

Несколько интересных цитат из разговора с «ДахаБраха»:

ЧТО ДУМАЮТ ОБ УКРАИНЕ В МИРЕ

«Був певний період 2013-2015 роки коли люди вперше чули, що гурт з України, вони думали що в нас якісь революційні пісні. Несуть суть якусь таку, дуже енергетику таку от громадську. Це 90 відсотків людей перше, що чули про Україну це Дахабрха. Ну і чули ще, що відбувається в нас тут щось на сході. Хтось називав це повстанським нашим «междусобойчиком» війною, мало хто думає, що то є з боку Росії агресія. Дуже мало новин насправді. Ну зараз уже взагалі просто нема. Ну є люди які знають, але мало. Ну зараз уже взагалі просто немає інформації. Ну був сплеск, була революція, була війна. У нас це ще все гаряче, ще триває, а уже там Північна Корея повно всіляких інших світових проблем.»

СКОЛЬКО ЗАРАБОТАЛИ НА РЕКЛАМЕ С БЕКХЭМОМ

«Нас звісно запитали дозволу на пісню. Звідки дізналися про пісню? Напевне з BBC. Нам прислали вже готовий кліп, от такий, як він вже є і запитали, чи можна їм використати нашу музику і давайте торгуватись. Це комерційна таємниця. Це більше однієї тисячі доларів. Вони самі запропонували заплатити більше, бо сказали, що заплатити 1500 доларів це ерунда. Більше ніж 1500 доларів. Це тільки в нас можна взяти нашу музику для бренду якогось там, не спитати в нас, а потім ще ображатись. В нас вже такий випадок був».

ДУЭТ С JAMALA

«Джамала – жінка вогонь. Просто нас поставила по факту «я приходжу»  і прийшла до нас на репетицію, взяла ізмором, так сказати (сміється). Вона просто зайшла і сказала, що будемо співати. Вона прямо на репетиції склала мелодію, ніхто з нас не готовий був, ні ми не Джамала. Потім вона надихнулась, написала під цю мелодію текст, і так само потім прибігла до нас на студію звукозапису, де ми так само писали альбом останній «Шлях». Вона прибігла з валізою: «Так, у мене є 2 години!», там заспівала і полетіла пташечка. Так з’явилася пісня «Заманили».

ЛУЧШИЕ В УКРАИНСКОЙ МУЗЫКЕ: ВЫБОР ДАХАБРАХА

«Мабуть без ONUKA не обійтись. ONUKA крутєйша. Tik TU – молоді, класні дуже. THE HARDKISS. Joryj Kłoc, вони в нашому стилі працюють, теж етнічні. Також круті Hycz Orkestr, OY SOUND SYSTEM».