This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Халк Хоган отримає $31 мільйон за порно

Колишній професійний рестлер і актор Халк Хоган, справжнє ім’я якого Террі Боллеа, відсудив 31 мільйон доларів за незаконну публікацію свого домашнього порно

Голлівудська зірка отримає $31 мільйон за порно

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Таблоїд.

«Містер няня» погодився на саме таку суму компенсації від «Gawker Media». Таким чином сторони офіційно врегулювали свій спір у суді.

Окрім 31 мільйона доларів, Хоган отримає ще й 45 відсотків від виручених коштів з продажу «Gawker», на якому й було опубліковане секс-відео.

Засновник ресурсу Нік Дентон повідомив, що порно з Халком буде видалено з сайту.

Він також пояснив, що погодився на угоду про врегулювання, щоб остаточно не збанкрутувати. Адже у цій судовій тяганині Хогана фінансово підтримував мільярдер і засновник «PayPal» Пітеро Тил.

«Судова війна з Тилем коштувала б занадто багато і завдала б шкоди багатьом людям. І кінця їй не видно», — заявив Дентон.

Нагадаємо, у березні цього року Хоган відсудив 115 млн доларів за це ж саме відео.

Популярные статьи: