Іноземні музиканти збирають кошти для українського Майдану

«Британський колектив The Octandre Ensemble, який грав у Києві два роки тому, зіграє благодійний концерт, кошти з якого будуть передані у фонд медичної допомоги Майдану» — пише на своїй офіційній сторінці в соцмережах музичне агентство «Ухо» (яке спеціалізується на концертах академічної та імпровізаційної музики в Києві).

«Ми звертаємося до всіх нашим іноземних партнерів, музикантів і композиторів з проханням допомогти звернути увагу на події в Україні, і ось перші результати. Знаменита піаністка Margaret Lang Tan також присвятить хвилину мовчання Україні на концерті в MOMA сьогодні».

Два роки тому ця американська піаністка була в Україні на Гогольфесті і відіграла авангардний концерт. Маргарет Ленг Тан родом із Сінгапуру. Вона близько двадцяти років експериментує з іграшковими інструментами: фортепіано, свистульками, велосипедним дзвінком, музичною скринькою.

«Вчора хвилиною мовчання розпочався концерт скрипаля і композитора Todd Reynolds (NY), на прохання іншого нашого музиканта, Guy Klucevsek».

Також лондонська платформа Pop Up Circus почне наступний концерт зі звернення до слухачів про події в Україні.

Источник