Ірина Білик презентувала новий кліп про кохання на відстані

Українська епатажна співачка Ірина Білик як завжди вирізняється оригінальністю. Цього разу Ірина у перший день зими презентувала осінній кліп.

Однак, для кліпу на нову російськомовну пісню Білик «Волшебники» придумали не надто оригінальний сюжет – закохана у молодого танцюриста, Ірина Білик підглядає за ним крізь скло.

23-річний режисер відео Юрій Двіжона заради зйомок прилетів з США, де зараз живе і працює. А головним героєм кліпу став фіналіст телешоу «Танцюють всі» Віталій Загоруйка.

«Волшебники» — це історія про любов і відстані. Найчастіше люди бачать те, що хочуть бачити. Іноді ми потрапляємо в пастку своїх страхів про зраду і ревнощі там, де нам не дають приводу. Таку історію ми і хотіли візуалізувати», — розповів режисер.

На думку Ірини Білик нова пісня передає всю ту гаму почуттів, яку вони переживають зі своїм чоловіком, живучи в різних країнах.

«Мені сподобалася ідея Юри. Ми живемо з Асланом в різних країнах, часто бачимося, але і часто розлучаємося. Коли почула пісню » Волшебники «, написану спеціально для мене, я не змогла її не заспівати. Вона передає всю палітру почуттів і емоцій, які ми переживаємо з чоловіком», — поділилася Білик.

У кліпі Ірина з’явилась в абсолютно новому образі, крім цього, на відео зірка виглядає значно молодшою.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Ірина Білик налякала фанатів «страшним», на їхню думку, селфі. На фотографії, яку зірка обробила якимсь розмитим фільтром, її обличчя нагадувало маску Джокера.