Коти, сосиски і колекція марок: ТОП-5 фактів про Фредді Мерк’юрі, які ви не знали

25 років назад помер легендарний музикант, лідер гурту Queen Фредді Мерк’юрі

Картинки по запросу фредди меркьюри

Широкому загалу музикант був відомий як любитель яскравого одягу, шумних вечірок і сексуальних експериментів. Втім, як свідчать друзі і близькі музиканта, справжнього Фредді мало хто знав, передає Depo.ua із посиланням на Mirror.

Так, друг Мерк’юрі Девід Вігг говорить: «Насправді він був дуже сором’язливою людиною. Боявся, що люди будуть розчаровані тим, що він зовсім не той хлопець, якого вони бачать на сцені».

Пропонуємо кілька фактів про Фредді, не відомого широкому загалу.

1. Мерк’юрі провів дитинство у школі-інтернаті біля Бомбею. З дитинства захоплювався тим, що колекціонував марки. Величеньку колекцію музиканта після його смерті викупив Національний поштовий музей.

2. Музикант оточував себе котами, серед яких були пухнастики екзотичних порід, але ще і ті, які Фредді забирав з притулку.

3. Мерк’юрі турбувався про колег з гурту і на репетиції часто приносив з собою роли з сосисками. Зазвичай, музикант замовляв 50 ролів у свого улюбленого кухаря.

4. Фредді ніколи не говорив батькам, що він гей, що живе з ВІЛ, а потім зі СНІДом. Втім його мати зізнається, що і без зізнань сина про все знала. «Я бачила, що він дуже хворий без жодних слів», — казала жінка.

5. У 1980-х музикант все частіше ховався від світу у своєму маєтку в Кенінгстоні. Його він наповнив меблями з центральної Європи, портретами вікторіанської епохи і однією з найвишуваніших у світі колекцій японських античних гравюр.