Лідер ТіКу Бронюк «одягнув» свій будинок у вишиванку

Віктор Бронюк наніс на фасад будівлі подільський орнамент

Лідер ТіКу Бронюк "одягнув" свій будинок у вишиванку

Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк розписав будинок традиційною подільською червоно-чорною вишивкою, не зважаючи на протести іменитих дизайнерів, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на myvin.com.ua.

За словами співака, спочатку була ідея зробити орнамент в альпійському стилі, але потім згадав про прекрасну українську традицію — розписувати хати. Цією ідеєю настільки загорівся, що не став прислухатися до майстрів, які в один голос почали відмовляти, переконуючи, що зробити це нереально.

«Вони навіть зверталися до німців, які виготовляють фасадні фарби, і ті теж почали засипати своїми залізними аргументами проти», — розповідає Віктор Бронюк.

Зрештою співак згадав свою художню освіту і всі підробітки на будівництві в студентські часи і сам включився в процес. Погратися дійсно довелося. Але результат вийшов саме таким, як і планувалось — завдяки вишивці на стінах і вікнах будинок ніби ожив.

А німецьким дизайнерам Віктор Бронюк вислав фотографії, щоб показати, що українці все-таки змогли зробити те, що вони називали неможливим.