Макаревич не зміг промовчати після промови Путіна

макаревич

Відомого російського музиканта сильно зачепила фраза, вимовлена ​​Володимиром Путіним. Президент заявив, що, якщо бійка буде неминуча, бити будуть першими.

Андрій Макаревич осторонь не залишився і відповів російському президенту, злегка «поправивши» його. Макаревича запросили в програму «Особлива думка», яку транслює Ехо Москви.

Музикант сказав, що фраза, вимовлена ​​главою РФ, в принципі, озвучена правильно, якщо не рахувати двох нюансів. За словами Макаревича, так може говорити тільки та людина, яка впевнена у неминучості бійки, а також в силі свого удару і в безболісних наслідках для всіх. Марина Корольова, ведуча програми, погодилася з музикантом, а також зазначила, що битися потрібно самому, не залучаючи до цього процесу тисячі, а то й мільйони людей.

Андрій Макаревич розповів, що думає про катастрофу А321 на Синайському півострові. Музикант погодився з тим, що польоти до Єгипту необхідно припинити на якийсь час, однак додав, що уряду потрібно було раніше думати про всі наслідки. Фраза про те, що потрібно бити першим, була виголошена Путіним у той момент, коли він порівняв сирійську операцію зі своїм дитинством, проведеним у дворах Пітера. Він сказав, що в будь якій бійці необхідно наносити удар відразу, не чекаючи супротивника.