Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

Українська співачка Марія Бурмака в столичному концерт-холі Caribbean Club представила музичну програму «Нове та улюблене». Разом із учасниками гурту «Gypsy Lyre» вона виконала свої старі та нові композиції. Про це повідомляє прес-служба артистки.

«Я пишу не пісні, я пишу історії… про любов, про життя, про революції, про розчарування та надії. Але цього вечора навіть дуже відомі пісні ми виконували інакше. Завдяки спільному проекту з Gypsy Lyre вийшло зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом», — поділилася Марія.

Також не обійшлось і без сюрпризів. Співачка заспівала дуетом з відомими українськими артистами. Разом із Тонею Матвієнко вона виконала народну пісню «Цвіте терен». Дівчата заспівали її а-капела. Із Арсеном Мірзояном виконала «Марічку», яка пройняла своєю мелодійною чуттєвістю. Із Іванкою Червінською Марія заспівала «Ой, чия то, Рута-М’ята». А з Олександром Пономарьовим — пісню «Лінія», яку написала спеціально для цього дуету.

«Концерт був надзвичайний, — говорить співачка. — Все було навіть краще, аніж ми думали, завдяки особливій атмосфері і тому, як кожну пісню сприймали слухачі. Підспівували, слухали, танцювали. Це була одна хвиля. Неймовірні музиканти Gypsy Lyre, дуети з Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською і Олександром Пономарьовим. Я думаю цей осінній вечір запам’ятається всім».