This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

Українська співачка Марія Бурмака в столичному концерт-холі Caribbean Club представила музичну програму «Нове та улюблене». Разом із учасниками гурту «Gypsy Lyre» вона виконала свої старі та нові композиції. Про це повідомляє прес-служба артистки.

«Я пишу не пісні, я пишу історії… про любов, про життя, про революції, про розчарування та надії. Але цього вечора навіть дуже відомі пісні ми виконували інакше. Завдяки спільному проекту з Gypsy Lyre вийшло зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом», — поділилася Марія.

Також не обійшлось і без сюрпризів. Співачка заспівала дуетом з відомими українськими артистами. Разом із Тонею Матвієнко вона виконала народну пісню «Цвіте терен». Дівчата заспівали її а-капела. Із Арсеном Мірзояном виконала «Марічку», яка пройняла своєю мелодійною чуттєвістю. Із Іванкою Червінською Марія заспівала «Ой, чия то, Рута-М’ята». А з Олександром Пономарьовим — пісню «Лінія», яку написала спеціально для цього дуету.

«Концерт був надзвичайний, — говорить співачка. — Все було навіть краще, аніж ми думали, завдяки особливій атмосфері і тому, як кожну пісню сприймали слухачі. Підспівували, слухали, танцювали. Це була одна хвиля. Неймовірні музиканти Gypsy Lyre, дуети з Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською і Олександром Пономарьовим. Я думаю цей осінній вечір запам’ятається всім».

Популярные статьи: