MONATIK – серед найбагатших співаків України

MONATIK – серед найбагатших співаків України

Лучнин Дмитро Монатік опинився у рейтингу найзаможніших виконавців України.

За підсумками рейтингу, який склало видання «Вести», в ТОП-30 найбагатших артистів 2016 року увійшли дев’ять доларових мільйонерів, — повідомляє Глянець.

З купою хітів, головний з яких — «Кружит», в рейтинг вперше потрапив і лучанин Монатік, який посів 23 місце з заробітком 275 тисяч доларів.

Перше місце з 3,650 мільйона доларів зайняла група «Океан Ельзи». Музиканти добре заробили за рахунок концертів на найбільших стадіонах країни і гастролей по Європі та Штатам. Хоча в 2015-му і в 2014-му в лідерах була співачка Ані Лорак.

Найбільш успішною жінкою тепер стала Віра Брежнєва, заробивши 3,6 мільйона доларів, це майже в 2,5 рази більше, ніж в попередньому році. І по суті зовсім небагато поступившись Вакарчуку.

Крутий зліт в 2016 році відбувся у Олега Винника, який за підсумками 2015 року замикав другу десятку, а цього разу потрапив до п’ятірки, збільшивши заробіток в шість разів — з 200 тисяч доларів до 1,2 мільйона

Сильно, більш ніж в два рази — з 300 тисяч до 750 тисяч доларів, — вдалося піднятися Quest Pistols Show, чиї кліпи протягом року набирали по 10 мільйонів і більше переглядів.

Головним проривом 2016-го став Макс Барських, який відразу зайняв 19-е місце з заробітком 300 тисяч доларів.

Ще один новачок рейтингу — Микита Алексєєв — 24 місце і 240 тисяч доларів.

Вперше потрапив до рейтингу Павло Зібров — народний артист, якому в цьому році виповниться 60 років. Гастролі по глибинках і відносно високий гонорар в 10 тисяч доларів у 2016 році дозволили йому опинитися на 22-му місці.

А ось несподіваним для всіх проривом року виявилася група з п’яти дівчат-підлітків Open Kids. Своїми хітами вони полюбилися одноліток, бо співають про зрозумілі їм речі — вечірки, айфони …

Відзначається, що на заробіток артистів вплинули кілька факторів. У 2016 році було більше корпоративів, ніж у 2015 році, при цьому українці стали частіше ходити на концерти вітчизняних зірок через рідкісних візитів російських і західних артистів.