«Не було бабла взагалі»: зірка «Орла і решки» розповіла про бідне минуле

Настя Івлєєва розказала, як жила до того, як стала популярною / скріншот "ВДудь"

Настя Івлєєва розказала, як жила до того, як стала популярною / скріншот «ВДудь» Одна з найбагатших блогерів російського Instagram і ведуча тревел-шоу «Орел і решка» Анастасія Івлєєва розповіла про те, як вона жила до того, як стала популярною. Зірка розповіла, що раніше вона працювала майстром манікюру і їй не вистачало грошей навіть на шоколадний батончик. Своєю історією вона поділилася в інтерв’ю «ВДудь».

«Реально не було бабла взагалі. Ми з сестрою, вона теж працювала в салоні, зустрічаємося на обідній перерві, я кажу «Маш, у тебе є гроші?». А там до зарплати ніфіга немає… Я тільки починала і отримувала відсотки. Ось клієнт прийшов заплатив 500 рублів, і ти отримуєш, образно, полташку (50 рублів — УНІАН). Типу того, я вже не пам’ятаю, це були копійки… І ми зустрічаємося, вона така: «Ну от у мене 15 рублів»; я кажу: «Ну у мене там 14». І ось так ми збираємо, говоримо: «Що купимо? — Ну давай «снікерс». І пішли на обід собі «снікерс» купили, поїли», — розповіла Ивлеева. Зараз тільки в Instagram блогер заробляє від 900 тисяч до 1,2 мільйонів рублів за один рекламний пост. На неї підписані понад 8,7 мільйона людей. При цьому зірка розповіла, що перший мільйон у своєму житті вона заробила не сама. Колись дівчина працювала хостес в одному з найдорожчих клубів Санкт-Петербурга. Там дівчина користувалася популярністю серед багатих чоловіків старшого віку. Однак стосунки, за її словами, вона з ними не заводила.

Одного разу в клубі вона підійшла до чоловіка, який до неї «тепло ставився», і вони домовилися зустрітися, щоб обговорити її «бізнес-проект», який заключався у тому, щоб відкрити майстерню з ремонту взуття.
майстерню з ремонту взуття. × Бізнесмена вразило, що вона працює в клубі хостес, і чогось у житі прагне. На наступний день після їх розмови дівчині подзвонили в двері і дали згорток, проте там було не 300 тисяч рублів, як вони домовлялися, а мільйон. Як повідомляв УНІАН, колеега Івлєєвої з передачі «Орел і решка» Антон Птушкін заявив, що покидає шоу і розповів, що стало причиною такого рішення.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/10232310-ne-bulo-babla-vzagali-zirka-orla-i-reshki-rozpovila-pro-bidne-minule.html