This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Незвичний кліп українського гурту стрімко набирає популярність в Мережі

Відео гурту THE FRASKOS до пісні «Dreambox» на гостру соціально-філософську тематику, все більше підкорює Мережу.

— В усі часи людство поділялося на тих, хто задається складними питаннями і шукає відповіді на них, та тих, хто пливе за течією під навіяними зовні, однозначними гаслами. Цю достатньо серйозну тематику ми втілили у гротескній опереточно-кітчевій формі, — коментують свою роботу THE FRASKOS.

Гурт THE FRASKOS утворився нещодавно, та його учасники не є новачками в музичній індустрії. Мультиінструменталіст Тарас Болгак — затребуваний київський композитор-аранжувальник. Його музика звучить у вітчизняних мультфільмах, кіно, серіалах. Голосом вокалістки і автора пісень Марії Нікуліної озвучено чимало рекламних роликів, саундтреків до мультфільмів та комп`ютерних ігор.

Музиканти вже давно співпрацюють та започаткувати авторський проект вирішили, коли створили пісню «Dreambox» у дуже незвичній стилістиці, абсолютно новаторській для нашої країни.

Цікаво, що як сценаристи та режисери кліпу виступили самі музиканти, і в результаті вийшла повноцінна короткометражка з глибокою сюжетною лінією.

Популярные статьи: