НОВИНИ «ДЯКУЮ ВАМ, НАШІ ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ» — СПІВАЧКА ПРИХОДЬКО НА КОЛІНАХ ПОДЯКУВАЛА «КІБОРГАМ»

Настя Приходько зустрілася з бійцями 90-го батальйону. Артистці вручили нагороду «Захисника Вітчизни» і грамоту за підняття бойового духу українських військових

15 квітня українська співачка Анастасія Приходько відвідала і поспілкувалася з славнозвісними «кіборгами» 90-го батальйону 81-ї бригади , які захищали Донецький аеропорт та Авдіївку. Зараз хлопці стоять в Авдіївці, а зустріч відбулася за 20 км від міста. Про це співачка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Концерт Анастасії Приходько для 90-го батальйону 81-ї, 95-ї та 53-ї бригади — відбувся в Будинку культури міста Костянтинівка.

«Я як завжди дуже хвилювалась, бо вже зовсім поруч лінія фронту, але хлопці це відчули і надали мені дуже сильну підтримку. Взагалі я в захваті від них, бо такі сильні, такі мужні, та ще дуже веселі. Я відчувала, що в безпеці на всі 100%!» — написала Приходько.

Відомо, що співачка виступила перед бійцями і отримала бурю овацій і оплесків. Також їй вручили нагороду «Захисника Вітчизни» і грамоту за підняття бойового духу десантників. За словами співачки, після концерту вони поїхали до меморіалу загиблих у Донецькому аеропорту, де вона поклала квіти і вшанувала пам’ять хвилиною мовчання. Потімзустріла Рахмана (Андрій «Рахман» Гречанов — «кіборг», начальник відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, був у полоні бойовиків — 5.ua).

«Чесно, я не хотіла їхати до дому, мені хотілось залишитись, бо такі вони справжні наші хлопці, такі щирі, а так тепло на душі було, коли мені склали ще поїсти у потяг, бо я дуже худа… А потім на пероні заспівали «Червону руту», і я поїхала додому. Дякую вам, наші янголи-охоронці, дякую за все, і низькій уклін вам, та вашим матерям за тих мужніх синів», — наголосила Приходько.