This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

НОВИНИ «ДЯКУЮ ВАМ, НАШІ ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ» — СПІВАЧКА ПРИХОДЬКО НА КОЛІНАХ ПОДЯКУВАЛА «КІБОРГАМ»

Настя Приходько зустрілася з бійцями 90-го батальйону. Артистці вручили нагороду «Захисника Вітчизни» і грамоту за підняття бойового духу українських військових

15 квітня українська співачка Анастасія Приходько відвідала і поспілкувалася з славнозвісними «кіборгами» 90-го батальйону 81-ї бригади , які захищали Донецький аеропорт та Авдіївку. Зараз хлопці стоять в Авдіївці, а зустріч відбулася за 20 км від міста. Про це співачка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Концерт Анастасії Приходько для 90-го батальйону 81-ї, 95-ї та 53-ї бригади — відбувся в Будинку культури міста Костянтинівка.

«Я як завжди дуже хвилювалась, бо вже зовсім поруч лінія фронту, але хлопці це відчули і надали мені дуже сильну підтримку. Взагалі я в захваті від них, бо такі сильні, такі мужні, та ще дуже веселі. Я відчувала, що в безпеці на всі 100%!» — написала Приходько.

Відомо, що співачка виступила перед бійцями і отримала бурю овацій і оплесків. Також їй вручили нагороду «Захисника Вітчизни» і грамоту за підняття бойового духу десантників. За словами співачки, після концерту вони поїхали до меморіалу загиблих у Донецькому аеропорту, де вона поклала квіти і вшанувала пам’ять хвилиною мовчання. Потімзустріла Рахмана (Андрій «Рахман» Гречанов — «кіборг», начальник відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, був у полоні бойовиків — 5.ua).

«Чесно, я не хотіла їхати до дому, мені хотілось залишитись, бо такі вони справжні наші хлопці, такі щирі, а так тепло на душі було, коли мені склали ще поїсти у потяг, бо я дуже худа… А потім на пероні заспівали «Червону руту», і я поїхала додому. Дякую вам, наші янголи-охоронці, дякую за все, і низькій уклін вам, та вашим матерям за тих мужніх синів», — наголосила Приходько.

Популярные статьи: