Офіційно: Катерина Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова

Осадча та Горбунов_1

Зірки знялися у родинній фотосесії.

Ведучі «Голосу країни-7» на телеканалі «1+1» Юрій Горбунов та Катерина Осадча, яка нещодавно народила сина, прикрасили обкладинку глянцевого журналу зворушливою сімейною фотосесією.

Відома телепара офіційно підтвердила свої стосунки, пише «Viva». Зірки, у яких не так давно народився син, розповіли, що їхня любовна історія почалася на знімальному майданчику «Голосу.Діти-2».

«Перша симпатія виникла на телевізійному майданчику. Але оскільки проект знімається час від часу і між зніманнями (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати одне одному, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні стосунки», — розповідає Катерина Осадча.

Крім того, пара зізналася, що перебуває в офіційному шлюбі:

«Ми не особливо приховували наші стосунки, але і афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і далі, тому що сім’я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з’явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі все знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід кохання, бажана і дуже очікувана дитина. Тому, ось, констатуємо факт», — каже Юрій.

«На момент виходу номера вже будемо законними чоловіком і дружиною», — додає Катя.

Які сюрпризи роблять одне одному телеведучі, як розподіляються домашні обов’язки, і як відбувалася підготовка до появи на світ малюка, читайте в свіжому номері журналу «Viva».

Нагадаємо, Юрій Горбунов та Катерина Осадча — ведучі проекту «Голос країни-7», тренерами якого є Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль. 18 лютого Юрій і Катерина стали щасливими батьками сина.

Дивіться «Голос країни-7» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».

 

© За матеріалами viva.ua