This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Опра Вінфрі збагатилася на $12 млн за один твіт

Опра Вінфрі збагатилася на $12 млн за один твіт

Найвідоміша американська ведуча Опра Уїнфрі примудряється багатіти навіть не виходячи з дому. Як повідомлялося, Опра збільшила напередодні своє і так чималий статок рівно на 12 млн. Доларів, написавши в Твіттері всього лише кілька слів. Ось вони: «Їм хліб. Худну. Щоооо?..»

Суть в тому, що в хештегах Опра вказала посилання на сайт компанії, яка займається новітніми розробками в області дієтології. А так, як телеведуча є власницею 6 мільйонів акцій цієї компанії, ціна на які злетіла після її твіту на два долари за одиницю, то Опра, відповідно, і збагатилася на величезну суму.

Нагадуємо, що в 2013 році статок Опри Уїнфрі оцінювалося в $2,8 млрд, більше ніж у будь-якої іншої жінки в шоу-бізнесі. Вона є першою чорношкірою жінкою-мільярдером в історії. Телеведуча успішний медіамагнат. Уїнфрі володіє власною кіностудією, журналом O, The Oprah Magazine, комерційно успішним ресурсом Oprah.com, радіомережею, і нарешті іменним кабельним телеканалом OWN: The Oprah Winfrey Network.

Популярные статьи: