П’яна Ірина Дубцова зірвала концерт в Гомелі

Dubtsova

За офіційною версією менеджерів Ірини Дубцової, публікувати в Instagram співачки, причиною зриву концерту зірки в Гомелі стала несподівано бурхливе весняне цвітіння природи в Білорусії, яке викликало у співачки сильну алергію. Алергія у Дубцової носить сезонний характер, і співачка завжди навесні намагається покинути країну, щоб упередити напади алергії, які призводять до бронхоспазму. Природно, в такому стані Дубцова виступати не може, адже її дихальна і розмовна функція порушується, хоч і відомо, що Ірина дає концерти під фонограму. Менеджери Дубцової принесли вибачення публіці і пообіцяли, що глядачі зможуть повернути гроші за квитки на наступному тижні в точках їх поширення.

Однак, глядачі, що прийшли на концерт Дубцової в Гомелі, називають зовсім іншу причину зриву виступу. Шанувальники співачки з самого початку концерту стали помічати, що Ірина поводиться неадекватно і часом несе нісенітницю, як ніби вона неабияк випила алкоголю перед виходом на сцену. А після того, як чоловік, пробравшись до Ірини, сказав, що вона п’яна, при цьому образивши зірку, співачка образилася і покинула сцену разом з бутафорськими музикантами.

У той же час, глядачі, які сиділи в перших рядах стверджують, що Дубцова зовсім не була п’яна, але ознаки алергії у неї були на обличчя. Хоч поведінка чоловіка, який образив Дубцову, важко назвати культурною, все ж Ірина мала віддавати собі звіт, що зал заповнений глядачами, які чекали від неї шоу.