Почалися зйомки фільму про Чорнобиль із франківчанкою Вітовською у головній ролі (ФОТО)

У вівторок, 13 вересня, компанія “Директорія Кіно” розпочала зйомки художнього фільму “Брама”Володимира Тихого. Це – екранне втілення відомої п’єси Павла Ар’є “На початку та наприкінці часів”. Одну із головних ролей виконує акторка з Івано-Франківська Ірма Вітовська.

untitled-4

Джерело: Directory films

Ця п’єса у постановках різних режисерів з успіхом пройшла на сценах театрів у Києві, Львові, Харкові, та Драматичному театрі у Магдебурзі. Ірма Вітовська, що виконує роль Баби Прісі у постановці “Сталкери”, отримала Київську Пектораль і Мельпомену Таврії за кращу жіночу роль.

untitled

П’єса проходила під назвами “Сталкери” і “Баба Пріся”, остання назва була робочою назвою фільму, але під час підготовки автори вирішили змінити назву на “Брама”, що точніше відповідає творчому задуму режисера та співавтора сценарію Володимира Тихого.

Сюжет:

Фільм розповідає про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, що товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікуванно їх розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.

untitled-3

Головні ролі у фільмі виконають Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко і Ігор Гнізділов. Продюсери: Ігор Савиченко та Дмитро Кожема.

“Брама” виробляється за підтримки Державного Агентства України з питань кіно. Зйомки триватимуть до кінця листопада, у Київській і Житомирській областях. Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

untitled-2

untitled-5