Свідоцтво про життя — 12.10

«Свідоцтво про життя»

Від творців «Будьте як вдома» та «Варшавська мелодія 2»
публіцистичну виставу «Свідоцтво про життя»
У книжкових магазинах України можна побачити і при бажанні придбати книгу спогадів видатної актриси сучасності Ади Роговцевої «Свідоцтво про життя». Через півроку після презентації книги на Книжковому Арсеналі виникла ідея презентувати книгу акторки — про театр і людей театру — мовою театру. Сім київських артистів, вже названі українською критикою «чудовою сімкою», грають книгу Ади Миколаївни, як якщо б це була п’єса. Кожен з сімох грає не одну роль, а цілу галерею образів незабутніх в першу чергу тому, що всі вони — реальні люди, зі знаменитими і невідомими іменами, ще зовсім недавно жили серед нас. Фото, відео та аудіо архіви А.Н.Роговцевой надають сценічному дійству характерну документальність . А щирість і гумор закладений в авторському тексті доносять до глядача актори володіють унікальним майстерністю грати як би » з листа», спочатку обережно приміряючись, а після все глибше вживаючись в долі своїх героїв, які в свою чергу зливаються в долю актриси.
«Есть свидетельства о рождении, о смерти, а я решила написать книгу под названием «Свидетельство о жизни». Она о самых близких людях, о родных, а также о тех, кто не достиг значительных успехов в профессии, но по-человечески хороших и настоящих. Об уборщице и пожарном в театре. Это те люди, кому были отведены маленькие роли в театре под названием Жизнь», — говорит Ада Роговцева о своем произведении.
Режисер: Катерина Степанкова.
У ролях: Заслужена артистка України Лариса Руснак,  Ахтем Сейтаблаєв, Ольга Атанасова, Олена Дудіч, Світлана Орличенко, Анастасія Кірєєва, Олексій Скляренко та народна артистка СРСР Ада Миколаївна Роговцева.