Рік без Кузьми: пісні та цитати

Рік без Кузьми: пісні та цитати

2 лютого 2015 року в ДТП загинувАндрій «Кузьма» Кузьменко – український співак, лідер гурту «Скрябін». Окрім музики Кузьму цікавило телебачення та література: він був ведучим багатьох телевізійних проектів, зокрема «Шанс» і «Шиканемо», а у 2006 році видав автобіографічну книгу «Я, Побєда і Берлін». У жовтні 2014-го запустив власне інтернет-радіо під назвою «S.R.A.K.A.—Своє Радіо Андрія КузьменкА», на якому, за його словами, грала музика, яку він слухав в машині.

Кузьма запам’ятався шанувальникам гарним почуттям гумору, веселою вдачею та глибокими змістовними текстами – його згадують як талановиту позитивну людину, а пісні вже давно розібрали на цитати.

Пропонуємо пригадати відомі кліпи та висловлювання музиканта.

 

 

«Моє головне джерело енергії — слухачі. Буває, виходиш на сцену зовсім розбитий, з високою температурою, а зал починає тобі підспівувати, причому тексти знає краще від мене, — хворобу як рукою знімає»

«Критика то ужасна штука. Критику можна слухати лише від тих людей, що досягли вищого рівня аніж ти. Люди, які не досяли навіть твого рівня, вони тобі завидують, а не критикують. То є нормальна природня реакція людини»

«Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!»

«Якщо хтось плюнув тобі на плечі, є надія на те, що він просто не доплюнув на того, хто йшов перед тобою»

«Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самі проблеми»

«Запам’ятайте — нема добрих політиків. П’ять президентів намагалися довести нам,що у нас кльова країна,але вона кльова лише тут,серед простих людей. Великі люди великої країни,не слухайте нікого. Вони всі козли крім тих людей,які ходять по землі і відчувають її ногами».