Російський репер Баста, який гастролював у анексованому Криму, знову збирається приїхати до Києва

Російський репер Василь Вакуленко, відомий під псевдонімом  Баста | Ноггано знову збирається приїхати до Києва.

1 грудня відбудеться концерт в Stereo Plaza, яка славиться виступами проросійських виконавців та збирає на своїй сцені «найкращих» представників держави-агресора. Про це  у Facebook повідомив громадський активіст, координатор ініціативи «Геть від Москви.Київ»,  Андрій Смолій.

«Ініціатива #Геть_від_Москви звертається до Служба безпеки УкраїниМіністерство інформаційної політики УкраїниМіністерство внутрішніх справ, активістів та громадян України: допустити цей фарс, знущання над пам’яттю українців які загинули у війні з агресором, ми не маємо права», – написав він.

Смолій зазначив, що Баста не лише гастролює РФ, але й окупованими територіями. За останні кілька років неодноразово виступав в анексованому Криму, чим підтвердив своє ставлення до територіальної цілісності України.

Зокрема, у 2017 році, московський гастролер потрапив до списку сайту «Миротворець». Не зважаючи на це, СБУ не забороняла йому в’їзд до України, що є ганебним під час війни Росії проти України.

Просимо усіх українців до максимального репосту та недопущення відвертих рашистів на територію України», – додав активіст.

ИСТОЧНИК: http://uainfo.org/blognews/1504685789-rosiyskiy-reper-basta-yakiy-gastrolyuvav-u-aneksovanomu.html