Розкішна Тіна Кароль позувала на даху 72-го поверху одного з хмарочосів у Нью-Йорку

Screenshot

ТИНА
Зірка прикрасила обкладинку нового випуску глянцю ELLE. Українська співачка Тіна Кароль, яка у День Незалежності України дала гучний концерт в Грузії, стала героїнею жовтневої обкладинки журналу ELLE. Зазначимо, що для цього фотосету, який знімали у Нью-Йорку, видання зібрало зіркову команду професіоналів зі всього світу. Над образом Тіни для журналу працювали знаменитий японський фотограф Кінья, особистий перукар Періс Хілтон, Кеті Холмс і Сари Джессіки Паркер — Домінго Кхинтеро, улюблениця Опри Вінфрі — зірковий майстер з манікюру Марі Сол, одна з кращих українських візажисток Наталя Стрільчук, і стиліст, якому належить втілення першої фотосесії Наомі Кемпбелл для українського глянцю — Роберт Міщенко.
Сьогодні журнал оприлюднив лише один кадр для інтернету і саму обкладинку ELLE. Всю фотосесію можна подивитися в друкованій версії глянцю, а також прочитати ексклюзивне інтерв’ю співачки, яке лягло в авторський матеріал Наталі Пасічник під символічною назвою «Читайте по губах». Нагадаємо, завтра Тіна Кароль виступить у Празі в рамках свого сольного туру «Я все ще люблю»
Більhttp://tsn.ua/glamur/rozkishna-tina-karol-pozuvala-na-dahu-72-go-poverhu-odnogo-z-hmarochosiv-u-nyu-yorku-498373.html