Серіал «Слуга народу» студії «Квартал 95» отримав нагороду європейського World Media Festival

Комедійний серіал «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» став призером міжнародного фестивалю медіаконтенту World Media Festival Hamburg (Німеччина).

Про це повідомляє прес-служба студії.

Серіал удостоєний нагороди Intermedia Globe SILVER в категорії «Розважальні телевізійні серіали» (Entertainment: Continuing Series & Serial Programmes).

Церемонія нагородження кращих робіт фестивалю пройде 11 травня в Гамбурзі (Німеччина). Організатори в офіційному зверненні запрошують представників студії «Квартал 95» на гала-церемонію для вручення нагороди.

WorldMediaFestival є одним з найбільших форумів європейської медіаіндустрії. Мета фестивалю — пошук та професійна експертиза новаторських рішень в галузі кіно-, теле- та web-виробництва в різних категоріях. У фестивалі беруть участь виробники медіа-контенту — канали-мовники, продакшн-компанії, рекламні, PR і діджитал-агентства з різних країн світу.

Напередодні MIP TV студія «Квартал 95» і Eccho Rigts підписали контракт про спільну дистрибуцію формату і готового серіалу «Слуга народу». Серіалом зацікавилися кілька великих компаній з різних країн, зокрема, ведуться переговори з найбільшою світовою онлайн-платформою, а також — з одним із французьких телеканалів.

Прем’єра комедійного політичного серіалу «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» відбулася на телеканалі «1+1» 16 листопада 2015 року.

Фото: «1+1»