This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Сьогодні рівно рік, як не стало легендарного режисера Ельдара Рязанова

Рівно рік тому, 30 листопада 2015 року, на 89-му році життя помер народний артист СРСР Ельдар Рязанов.

Ельдар Рязанов — радянський і російський кіно- і телережисер, поет. Працював в основному у жанрі ліричної комедії, а також знімав костюмовані телефільми і екранізації літературних творів. Вів авторські програми на телебаченні, присвячені мистецтву кіно. Видав книги віршів, спогади.

Рязанов зняв близько 30 фільмів, і практично кожен з них ставав кінохітом. Найзнаменитіші картини режисера — «Карнавальна ніч», «Гусарська балада», «Бережися автомобіля», «Жорстокий романс», «Службовий роман», «Гараж», «Іронія долі, або З легким паром», «Вокзал для двох».

Режисер народився у 1927 році у Самарі. У 1950 р. закінчив режисерський факультет ВДІКу (майстерня Сергія Ейзенштейна, Григорія Козінцева). Працював режисером документальних фільмів на Центральній студії документальних фільмів (ЦСДФ), з 1955 р. — режисер-постановник кіностудії «Мосфільм».

Між тим, режисера люблять не лише за творчість — всупереч системі Рязанов усе життя стояв на власних, гуманістичних позиціях.

Так, режисер підписав лист російського Союзу кінематографістів і професійних кінематографічних організацій та об’єднань, що засуджує російську інтервенцію в Україну. Також підписав звернення щодо проведення Конгресу інтелігенції «Проти війни, проти самоізоляції Росії, проти реставрації тоталітаризму».

Джерело: День

Популярные статьи: