Стартували зйомки 48-серійного серіаліті «Київ вдень і вночі»

На Новому каналі стартували зйомки 48-серійного серіаліті «Київ вдень і вночі» за популярним німецьким форматом Berlin — Tag&Nacht.

У стрічці покажуть життя компанії молодих людей, які приїхали з різних куточків України, щоб завоювати столицю і знайти себе в місті великих можливостей.

Над створенням проекту працює Творче об’єднання під керівництвом Ксенії Бугримової. До старту знімального процесу команда проекту готувалися більше півроку. Головних героїв шукали у багатьох містах України, сього на кастингах побувало більше 7 тисяч бажаючих.

«З усіх світових столиць Київ найбільш домашній. Він поєднує в собі величезну кількість красивих і затишних місць, приголомшливу природу. І водночас це мегаполіс величезних можливостей для реалізації себе. Ми хочемо закохати в Київ наших героїв і глядачів. Показати, що саме тут можна бути щасливим. Але для цього потрібно пройти через велику кількість труднощів і неприємностей. Бути поміркованим кожну хвилину і брати на себе відповідальність за своє життя. Наші головні герої саме такі — сміливі, цікаві, щирі. У кожного своя мета: побудувати кар’єру, закохатися, вийти заміж, схуднути, стати незалежним від батьків. Їх об’єднує життя під одним дахом, дружба, а часом і кохання», — сказала керівник Творчого об’єднання Ксенія Бугримова.

«Київ вдень і вночі» знімають за форматом серіаліті Berlin — Tag&Nacht, який є одним із найпопулярніших молодіжних проектів у Німеччині і тримається і ефірі вже чотири сезони. На сторінці Berlin — Tag&Nacht у Facebook — понад 3 мільйони дописувачів. Кожна нова серія, викладена авторами на YouTube, миттєво набирає десятки тисяч переглядів.

«Ми зберегли ідею формату Berlin — Tag&Nacht. Але внесли зміни, які зроблять стрічку ближчою до української ментальності. Як не крути — Берлін зовсім інше місто. Українській молоді близькі якісь інші речі, у них інші пріоритети. Наші німецькі колеги-форматники говорили нам про те, що в контенті українського кіно переважно фільми про ідеальне життя ідеальних людей. Немає серіалу, який розповість про розмову за йогуртом. Але ж усе найважливіше в нашому житті відбувається саме в такі моменти. Нас кидають, коли ми п’ємо чай, ми закохуємося, зав’язуючи шнурки, розчаровуємося, стоячи в черзі за хлібом. Ми покажемо правду, справжнє життя. Все, що відбувається з кожним із нас тут і зараз», — сказала керівник проекту «Київ вдень і вночі» Наталія Пятигіна.

Основний майданчик для зйомок — квартира, де живуть головні герої. Особливість жанру серіаліті — в ньому немає постановочних кадрів, зйомок у студіях і павільйонах.

«Наш проект справді унікальний. Ми перші торкнулися теми звичайного життя простої молоді. Покажемо один із найщасливіших періодів у житті людини. Час, коли шукаєш себе, формуєш цінності, ставлення до життя. Але при цьому проходиш крізь безліч випробувань. Адже, приїжджаючи в чуже місто, ти постійно перебуваєш у дефіциті. Бракує всього — батьківської уваги, щирості друзів, кохання, грошей. І ти самостійно долаєш усі перешкоди й випробування. Особисто для мене цей проект — велике щастя. Він дає можливість мені згадати, як я сам, приїхавши до Києва з Криму, нікого не знаючи тут, якось освоювався і шукав себе. Коли ми створювали проект, вся команда ділилася своїми історіями і спогадами. У цьому й унікальність — все взято з життя», — запевняє головний режисер серіаліті Артем Кім.

Нагадаємо, про запуск проекту «Київ вдень і вночі» на Новому каналі стало відомо у березні. За сюжетом серіаліті, шість молодих людей із різних куточків України з різним досвідом і життєвими позиціями зважуються переїхати до столиці. У їхніх планах — підкорити Київ і змінити своє життя на краще. На шляху до своєї мрії герої зіткнуться зі зрадою друзів та коханих, приниженням і підставами на роботі, безгрошів’ям, ризиком втратити дах над головою, проблемами з законом, а також із спокусами великого міста — аферами, легкими грошима, стосунками без зобов’язань, нескінченними тусовками.