ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ У ПОЛТАВІ ЗАСПІВАВ «ЧЕРВОНУ РУТУ»

wer

Його хриплий голос впізнають на території всього колишнього Радянського Союзу. Співака, кіноактора, сценариста і режисера з Грузії Вахтанга Кікабідзе з аншлагом зустрічали в Полтаві. Тур по Україні для сімдесятисемирічного артиста – більше ніж ювілейний. Цитуючи рядки з пісні «Мої роки – моє багатство». Він виконав багато своїх старих знаменитих хітів, а також деякі авторські пісні. Компанію артисту на сцені склала племінниця Вахтанга й улюблениця грузинської публіки Ліза Багратіоні й гурт «Тбілісі».

Вахтанг Кікабідзе в Полтаві не такий вже й частий гість. Однак при плануванні й організації турне наполіг на тому, щоб включити в нього Полтаву.

Шанувальники його творчості ладні платити кількасот гривень, аби потрапити на концерт. Артисту дарували багато квітів, практично після кожної пісні вітали шквалом оплесків, навіть вставали на знак шани. У залі прапори України і Грузії висіли поруч. І Вахтанг охоче зізнавався у щирій симпатії до українців, ділився переживаннями за наше майбутнє, виконав кілька пісень на знак шани до героїв небесної сотні та антивоєнного спрямування.

Не дивлячись на поважний вік артист сповнений енергії, багато жартує, розповідає анекдоти і кумедні історії з життя. Чимало з них пов’язані з ролями в кіно, виступами в різних країнах. Та найбільше захоплення у глядачів викликало виконання нашої «Червоної рути». ЛАЙФ

Під час концерту Вахтанг частенько робив перерви на перекур. Відома розтиражована жовтою пресою історія: мама присоромлювала сина: мовляв, Бубо, не соромно співати для людей таким охриплим голосом? Однак артиста люблять саме за цей неповторний тембр.

Вахтанг Кікабідзе говорить: улюблена справа лікує. Зустрічі з прихильниками, додають сил. Після відмови виступати в Росії на деякий час створився певний концертний вакуум, а російськомовний репертуар хочеться використовувати. Тож кожна поїздка в Україну – як бальзам на серце, зізнався співак. Полтава стала сьомою серед 11 міст України, які він відвідає у рамках турне.