Ведучим на “Євробаченні-2017” буде Сергій Притула

Ведучим на “Євробаченні-2017” буде Сергій Притула

Організатори національного відбору представника України на Євробачення-2017 розкрили ім’я ведучого майбутнього конкурсу. Ним став ведучий “Нового каналу”, шоумен Сергій Притула.

Також стало відомо, що Джамала в цей раз буде суддею відбору, пише infokava.com, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

“Наша творча команда поставила перед собою завдання – кожен новий сезон загальнонаціонального відбору на «Євробачення» не повинен бути схожий на попередній. Тому в цьому році у складі журі відбудуться зміни, зокрема, переможниця минулого «Євробачення-2016» Джамала вже стала одним з наших суддів. А в якості ведучого ми запросили, на наш погляд, одного з найяскравіших ведучіх України – Сергія Притулу. Ми дуже раді, що Сергій прийняв нашу пропозицію, і впевнені, що його величезний досвід і вроджене почуття гумору прикрасять прямі ефіри Національного відбору”, – прокоментувала підготовку до нацотбору генпродюсер СТБ Галина Пілютикова.

Сам же Сергій навіть не приховує, що над пропозицією колег довго не роздумував.
“Як і мільйони українців, я уважно стежив за ходом торішнього відбору, і побачене мені максимально сподобалося, починаючи від картинки і закінчуючи складом учасників прямих ефірів. І я повністю поділяю думку музичних критиків, що це був найсильніший Національний відбір за всі роки. Коли мені запропонували вести майбутні ефіри, не вагався ні миті. Мої попередники – Дмитро Танкович і Саша Педан – поставили досить високу планку ведення прямих ефірів такого масштабу, і моє завдання тепер – не знизити її своїм соло”,- розповів шоумен.А сама фінальна частина нацвідбору відбудеться 4, 11, 18 і 25 лютого 2017 рокув прямому ефірі каналу СТБ.