ВОЛОДИМИР ГОРЯНСЬКИЙ: Актор знімається у новому серіалі.

Горянський новий імідж_2

прес-служба каналу «1+1»

Актор знімається у новому серіалі. У мережі з’явилися фотографії відомого актора Володимира Горянського в новому несподіваному амплуа. На знімках Володимир у великому кабінеті позує у військовому мундирі з серйозним виразом обличчя. Улюбленого українського актора в такому образі глядачі побачать на екрані телеканалу «1+1» цієї осені в новому комедійному серіалі «Найкращий» тиждень мого життя»- адаптації популярного британського серіалу, знятого продакшном «Імперія Добра» під керівництвом Антона Лірника.

Режисером картини виступив Семен Горов. У серіалі «Найкращий» тиждень мого життя» Володимир Горянський зіграв мужнього генерала у відставці, турботливого батька та люблячого чоловіка. Як зазначив Володимир, воює його персонаж тільки всередині сім’ї, з нареченим доньки, і в одній з серій ледь не застрелив власного зятя:
Горянський новий імідж_3

прес-служба каналу «1+1»
«За сюжетом мій персонаж зустрічає гостей: за тиждень до весілля в батьківський будинок приїжджає його донька з обранцем. Досвідчений військовий зі стажем починає перевіряти майбутнього зятя на міцність. Це призводить до яскравих і комічних ситуацій. У серіалі ніякої стрілянини немає, є тільки мисливська рушниця, з якою генерал один раз з’являється, коли намагається захистити свій будинок від нареченого доньки. Вся військова колекція батька сімейства висить в більярдній — це зброя, яку він збирає, але там не тільки пістолети, а й старі арбалети, якісь мечі. Мій персонаж довго «бореться» з зятем, і неможливо передбачити, чи завоює обранець дочки його прихильність».
Горянський новий імідж_4

прес-служба каналу «1+1»
Володимир Горянський прокоментував зміну іміджу і розповів, що в ролі сучасного генерала опинився вперше: «Я грав військових різних рангів: генералів, рядових, матросів. У цьому плані в мене палітра досить широка. Але сучасного генерала я грав вперше. Мій персонаж у відставці, і намагається застосувати свій суворий військовий характер у будинку. Але його генеральська форма і підтяжки не завжди «працюють» для сім’ї. Напевно, в цьому і полягає його внутрішній парадокс і комедійність цього образу. Нічого спільного між мною в реальному житті і серіальним персонажем немає». Варто зазначити, що в 8-серійній комедії «Найкращий» тиждень мого життя» знімалися українські актори Володимир Горянський, Ольга Сумська, Юрій Горбунов, Костянтин Октябрьський, Катерина Вострікова та інші.

© За матеріалами tsn.ua / О.Л

Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/volodimir-goryanskiy-kardinalno-zminiv-imidzh-ta-pochav-kolekcionuvati-zbroyu-712789.html