“Захар Беркут”: що здивувало голлівудських зірок під час зйомок карпатського бойовика. ФОТО

Як вже повідомляв WestNews творці “Сторожової застави” розпочали зйомки в Карпатах ще одного фільму – “Захар Беркут“.

До зйомок української історичної драми “Захар Беркут”, сценарій який писали за однойменною повістю Івана Франка, долучилися голлівудські актори. Зірка фільму “Термінатор” Роберт Патрік, та інші іноземні артисти закохалися в Україну і, за словами Ахтема Сеітаблаєва, задоволені знімальним процесом, інформує WestNews з посиланням на “5 канал“.

“Вони були в захваті, коли потрапили до Карпат і подивилися на Синевир. Якраз перший знімальний день був на Синевирському перевалі. І вони постійно говорили: “Як тут смачно! Як тут красиво! Які тут усміхнені люди!”. Казали також про те, що розповідатимуть у себе вдома, як тут чудово. Навіть Роберт Патрік постійно викладає у себе світлини в Instagram, наголошуючи, як його вразила краса Карпат”, – розповів Ахтем Сеітаблаєв.

Режисер наголосив, що іноземних акторів взяли у фільм для того, щоб українське кіно стало популярним за кордоном: аби про Україну, і про Івана Франка почули скрізь. Сеітаблаєв упевнений, що передати характер і ментальність українського народу іноземні колеги зможуть.

Нагадаємо, що онук Івана Франка буде консультувати знімальну групу в питаннях творчості поета. Творча команда проекту, представники Фонду, знавці творчості Івана Франка, культурологи, історики та етнографи об’єднають свої зусилля у роботі над майбутньою екранізацією. Крім того, під час всього періоду виробництва стрічки, партнери проводитимуть спільні заходи, що стосуються доведення до публіки інформації про історичний фільм «Захар Беркут».

21 грудня, творці фільму “Захар Беркут”  представили перший ролик про підготовчу експедицію знімальної групи стрічки30 травня на сторінці фільму повідомили, що підготовка до зйомок історичного екшну Захар Беркут розгорнулася повним ходом. Група майбутньої стрічки мандрувала Карпатами у пошуках мальовничих пейзажів для зйомок, та вивчення життя і культури місцевих жителів.

Разом із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працюватиме Джон Вінн. Продюсерами фільму з американської сторони виступлять Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

За всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута» відповідатиме українська команда на чолі з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим.