Тестостерон

Анжей Сарамонович

Сім кращих акторів країни перетворять ваш вечір на феєричну історію за п’єсою сучаного польського драматурга Анжея Сарамоновича. У головній ролі — неперевершений та темпераментний народний артист України Олексій Вертинський.

Чи може бути вдалим весілля без нареченої? Непереможній чоловічий гумор, що знайде вихід з будь-якої ситуації, та майже детективна інтрига, що розкриває цікаві сторони стосунків між чоловіками й жінками.

Режисер – В’ячеслав Жила.

У виставі задіяні провідні актори театру та кіно: Олексій Вертинський, Валерій Шалига, Володимир Кокотунов, Даніїл Маржець, Артем Ємцов, Петро Русанєнко, Олександр Жила.

 

Дон Кіхот

«DON QUІXOTE» («ДОН КІХОТ»).  НАЙРОМАНТИЧНІША ПОДОРОЖ ВІДОМОГО ЛИЦАРЯ НА КРАЙ СВІТУ, НА КРАЙ КОХАННЯ
ВПЕРШЕ в Україні. Сенсаційний сучасний експериментальний ballet of light про пригоди найпопулярнішого ідальго усіх часів та народів. За мотивами роману Мігеля де Сервантеса. За мотивами легенд та міфів про Дон Кіхота. За участю найактуальніших молодих українських акторів.
ВПЕРШЕ в Україні. Захоплююча подорож легендарного романтика-лицаря – у новому проекті — це актуальна сучасна хореографія та унікальна партитура світла. Рух народжує світло, світло народжує рух. Так народжується мрія. Отже, ballet of light (балет світла) — багатовимірний умовний жанр нового проекту, який і передбачає подорож сучасної Людини до Світла крізь темне марево часів.
Хореограф-постановник – Ольга Сємьошкіна. Композитор – Юрій Звонар. Художник – Катерина Маркуш. Продюсер – Слава Жила.
У виставі задіяні відомі молоді актори популярних українських театрів: Акмал Гурезов (Театр драми та комедії на Лівому березі), Тетяна Міхіна (Національний театр ім.І.Франка), Віталіна Біблів (Театр «Золоті Ворота»), Василь Кухарський (Театр на Подолі), Даша Легейда (Національний театр імені Івана Франка) та інші.
Образ Дон Кіхота у світовій культурі – це споконвічна спроба розгадати таїну його невгамовної душі, відчути та зрозуміти високі наміри лицаря-дивака, якого полонила власна мрія. Який вже декілька століть мандрує найкращими сценами світу. Цей образ намагались розгадати у десяти відомих балетах (серед яких найвідоміший, класичний, на музику Людвіга Мінкуса), а також у різних операх та мюзиклах.
Нова спроба доторкнутись до таємниці душі великого романтика – вже засобами сучасного музичного пластичного театру – це також відчайдушна подорож у раніше невідомі світи. Лише в Києві, на сцені Жовтневого палацу, новий Дон Кіхот існуватиме — на межі світу і світла, мрії і фатуму. Руху і музики. Новий Дон Кіхот – сучасна людина і символ багатьох культурних епох.
Премєрний арт-проект – це спроба синтезу хореографії, світла, драматичної гри, пластичних асоціацій.
Це вистава-сповідь та подорож-метафора. Вперше Дон Кіхот вирушить у далеку путь зі своєю вірною подругою, яку ласкаво називає РосінанТА. І сама Доля випробовує його повсякчас – небезпечними зустрічами, власними мріями, химерними зачаруваннями. Доля, як і РосінанТА, і Герцогиня – мають жіноче обличчя та жіноче серце. І мандри сучасного Дон Кіхота – це, власне, і є його шлях не тільки на край світу (аби знайти свою мрію), але і на край світла, аби серед похмурої ночі життя відшукати єдине кохання, яким повсякчас марить цей найвідоміший лицар усіх часів та народів.
Вперше сценічний простір в сучасній хореографічній історії про Дон-Кіхота – крізь призму світлотіні. Чорне та біле, світло та темрява. Чорний кабінет сценічного простору трансформується у сни та реальні подорожі легендарного героя. Саме його подорож — крізь світло і тінь, крізь день та ніч, крізь марення та відчуження — і є очевидним концептом прем’єрного проекту, у якому сучасний глядач відкриє для себе нового Дон Кіхота.
Такий Дон Кіхот – наш сучасник. Адже його дух може існувати у різні часи, у різні епохи. У кожному з нас. Птахи, охоронці, лікарі, бандити, мандрівники – це супутники тривожної душі Дон Кіхота у наш з вами час.
РосінанТА – вірна супутниця ідальго — проходить разом з героєм через усі випробування, бо віддана йому усім серцем, адже душа РосіннаТИ – то, насправді, душа шалено закоханої дівчини, яка ніколи не полишить свого невгамовного лицаря.
Санчо Панса — добродушний провокатор та друг, людина, котра прагне влади, але водночас і тихого комфортного затишку.
Дульсінея – образ ірреальний, вигаданий (як і у Сервантеса). Це образ недосяжної мрії, ідеальної жінки. Це та вершина, яку прагне покорити кожний мандрівник.
Доля – один з найважливіших образів нового балету: вона може змінювати обличчя, може приміряти на себе маски різних персонажів. Доля супроводжує героя різними шляхами, випробовує його у різних обставинах. Вона ж щось особливе та таємне ворожить і у його власному житті.
 
— У виставі  «DON QUІXOTE» («ДОН КІХОТ») ви не зустрінете банального переказу усім відомих подій на основі класичного роману, — говорить постановник та хореограф Ольга СЄМЬОШКІНА. – Це, насамперед, історія про бентежну душу, котра повсякчас прагне Світла. І шукає таке світло у образі та подобі кожного ближнього та чогось вигаданого і надосяжного. Така хореографічна історія — наш уклін Творцеві, митцеві. Тим, хто віддаляє нас від сірої повсякденності і переносить у світлий світ фантазій, жартів, мрій. Така історія, як у нашому балеті, могла би трапитись з кожним глядачем. І сценічне рішення – від простору сцени до окремих мізансцен, а також пластична мова – все це і допоможе на певний час полинути у той світлий світ, у той романтичний простір, де живуть ілюзії і мрії.
Актори, які беруть участь у постановці, передусім працюють у драматичних театрах. І їх індивідуальності максимально вплинули на формування хореографічної мови у цій виставі. Тобто вплинули і на той хореографічний напрям, який повсякчас ми відкриваємо і самі для себе, і, сподіваюсь, відкриємо також для нашого глядача. Епіграфом до нашої вистави могли би стати слова Сіда Ахмеда, магометанського філософа: «Хто вважає, що все на Землі перебуває в одному і тому ж стані, той помиляється; навпаки – все у світі проходить певний цикл, здійснює певні кола: за весною прийде літо, а за літом – осінь, а потім зима. І все це як постійне колесо. І тільки життя людини, що легше за вітер, котиться повсякчас до фіналу, сподіваючись відродитись вже у якомусь іншому житті, ніякими перепонами не обмеженому». Отже, життя нашого лицаря, яке зовні дуже легке (light) як вітер, це і є життя лицаря Дон Кіхота. Адже є його невгамовний потяг до світла (light). Такі образи — траєкторія сучасного ballet of light, який подарує сучасним глядачам нового сучасного героя і нові неповторні відчуття.
ОЛЬГА СЄМЬОШКІНА – головний балетмейстер Національного театру імені Івана Франка. Брала участь у створенні найпопулярніших українських вистав – як у Києві, так і в інших містах України. Серед найгучніших проектів – «Оскар і Рожева Пані», «Гамлет» (в Івано-Франківську). Ольга працювала в найрейтинговіших українських телевізійних проектах «Танці з зірками», «Танцюють всі!».
ЮРІЙ ЗВОНАР – композитор
СЛАВА ЖИЛА – директор-художній керівник Київського театру «Актор», ініціатор та організатор незалежних театральних проектів за участю найвідоміших українських акторів: Олексія Вертинського, Ольги Сумської, Лілії Ребрик, Юрія Горбунова, інших.
КАТЕРИНА МАРКУШ – художник
 

Сорочинський ярмарок

Компанія «RB Group»  запрошує  на виставу-свято для всієї родини !!!!
Перед виставою на Вас чекає фуршет з салом, хріном та українськими настоянками !!! А для маленьких глядачів рiзні смаколики ,бублики та узвар!!!
Тернопільський драматичний театр ім. Шевченка представляє!
Музична комедія «Сорочинський ярмарок» увібрала в себе і святковість, і колорит, і всілякі бувальщини, що трапляються на ярмарку…  Це перенесення в інший, фантасмагоричний світ, сповнений шуму, народних пісень, запальних танців, незвичайних пригод і таємниць, — чого варта історія з червоною свиткою, невгамовною нечистою силою, чудасіями, химерами, циганами, ворожіннями… «Сорочинський ярмарок» — то весела історія кохання з щасливим фіналом, зі сватанням та весіллям, з черговим примиренням Солопія Черевика з його жінкою Хіврею, яка хоч і лається, і гуляє, а все ж — своя, рідна!
«Сорочинський ярмарок»-це феєричне дійство з піснями, танцями, незвичайними пригодами, ярмарковим колоритом та гумором .
А ще Режисер-постановник В’ячеслав Жила наголошував: у виставі зайнята вся трупа. Не кожен театр може показати нині таке масове дійст–во. Та й у нашому такої масштабної вистави давно не було. Її жанр визначили як музичну комедію, бо це класичний зразок музичної вистави українського класичного музично-драматичного театру. А ще в ній присутній гумор, бо саме з теплим гумором писав про Україну М.Гогль.Режисер взяв із твору Миколи Гоголя лише сюжетну лінію і дав простір власній фантазії. Скажімо, вводить у сюжет приїзд делегації з Диканьки — і ми бачимо фрагмент із вистави «Ніч перед Різдвом». Усі пісні взяті не з народної скарбниці, а створені нашими сучасниками — заслуженим артистом України Олександром Папушею (тексти) та заслуженим діячем мистецтв України Юрієм Кіцилою (музика). У виставі також багато танців у постановці заслуженого працівника культури України хореографа Зіновії Бирди.

Спектакль справді вийшов колоритним, яскравим. Усе в ньому крутиться, гойдається, шумить, а пісень і танців так багато, що одразу не скажеш, чи це музична комедія, чи вистава-концерт. Сценічне дійство відбувається під супровід живої музики: грає оркестр театру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля та Василя Драгомирецького.

Постановча група вистави:
режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила
cценографія та костюми – заслужений діяч мистецтв України Марян Савіцький
хореограф – заслужений працівник культури України Зіновія Бирда
диригент та аранжування — заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль,  Василь Драгомирецький
педагог з вокалу – заслужений артист України Микола Блаженко
тексти пісень — заслужений артист України Олександр Папуша

                                                                                                                                                                                             12:00    

                                                                                                                                                                                             17:00

 БОЇНГ — БОЇНГ

Интригующий сюжет разворачивается вокруг жизни молодого парижанина, который крутит роман одновременно с тремя девушками, работающими стюардессами. Одна из девушек американка, другая — немка, а третья — француженка. Чтобы не попасть впросак, он подстраивает свою жизнь под расписание полетов трёх избранниц, летающих на разных авиалиниях. Однако главному герою не всегда удается контролировать ситуацию, поэтому из-за возникающих недоразумений он постоянно попадает в смешные ситуации.
«Боинг-Боинг» — это легенда французской театральной культуры второй половины 20-го века. Спектакль попал в книгу рекордов Гиннеса как самая часто исполняющаяся в мире французская пьеса. Она была поставлена в 60 странах мира.
 В ролях:
Ольга Сумская, народная артистка Украины
Евгений Паперный, народный артист Украины
Виталий Борисюк, заслуженный артист Украины
Георгий Хостикоев
Марина Ягодкина
Кристина Синельник
 Алина Безуханич
                                                                                                            Режиссер: Евгений Паперный
                                                                                                            Жанр: Комедия положений
 

СТАЛКЕРИ

копродукція Київського театру «Золоті ворота» та Київського академічного Молодого театру

вистава-володарка театральної премії «Київська Пектораль»

 

СТАЛКЕРИ

автор: Павло Ар’є

режисер: Стас Жирков

художник: Юлія Заулична

актори: засл.артистка України Ірма Вітовська (Київський академічний Молодий театр), Віталіна Біблів, Влад Писаренко та Олексій Нагрудний (Київський театр «Золоті ворота»)

 

Анотація:

Чи можна сміятися і плакати одночасно? Можна!

На виставі «Сталкери» можна і не таке пережити…

Забуті, нікому непотрібні живуть собі десь у покинутому чорнобильському селі чудернацька баба Пріся, її хвороблива донька Слава і придуркуватий онук Вовчик. Колись у Вовчика був тато, але його вже давно немає, одного разу він нишком зібрав найнеобхідніші речі – свої документи і всі гроші – і зник у невідомому напрямку…

Це специфічна комедія, де міф та реальність мають однакову силу, де радіоактивний гумор межує з правдою нашого життя, де картопля – делікатес, а «згущьонка» – просто фантастика!

«Чому ми живемо в зоні, а інші люди живуть там – «не в зоні»? У виставі ця чорнобильська Зона відчуження набуває метафори цілої України, штучно відрізаної від світу.

Спектакль – хіт столичної афіші. Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів, багато подорожував Україною.

Не пропустіть унікальну нагоду побачити «Сталкерів» на сцені Будинку офіцерів … лютого 2018 року!

 

Преса про виставу:

 

«Крім художньої складової, у «Сталкерах» дуже важливий людський фактор. Невгамовна режисерська енергія Стаса Жиркова в цьому сценічному опусі помножена на старання блискучого акторського ансамблю – Віталіна Біблів, Олексій Нагрудний, Владислав Писаренко. Соло в ньому – за Ірмою Вітовською. Актриса перетворюється на 86-річну бабу Прісю, розбиту радикулітом, яка часто плутає реальність і сни, але має вельми завидні і стійкі життєві принципи. Заради порятунку єдиного онука, підстреленого на п’яному депутатському полюванні, вона не побоїться зустрітися зі смертю – у буквальному сенсі». (Ірина Чужинова, «Forbes.Україна»)

 

«Ця баба-Земля — жінка-месниця, жінка-страстотерпиця, жінка-авантюристка…

Ірма Вітовська висвічує свою бабу-Землю сяйвом акторського гумору, гостротою сценічного контуру. Особливий контрапункт і майстерна сценічна виточка мимоволі пронизують глядача — кожним жестом баби-Землі, кожною її фразою, розчулюючи, завойовуючи, зачаровуючи». (Олег Вергеліс, «Дзеркало тижня»).

 

«Якщо перший акт можна визначити як фарс, насичений фірмовими «гегами» Жиркова, то другий перетворюється на трагігротеск. І чим ближче до розв’язки, тим суворішим та стриманішим стає у своїх фантазіях постановник.

Чому ж після вистави, попри все це, не виникає відчуття приреченості? Чому вона така світла? Може, тому, що не по роках мудрими є тут і автор, і режисер, і актори. І це дарує впевненість: і у них, і у нас усе ще попереду». (Анна Липківська, «День»)