ЗІРКИ ШОУ-БІЗНЕСУ ЗАСПІВАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ В СУЧАСНИХ АРАНЖУВАННЯХ

 Святослав Кондратьев

В Україні покажуть новий мюзикл «Олігарх», який зібрав популярних виконавців. Організатори обіцяють показати унікальне українське шоу європейського рівня.

У мюзиклі зіграють хіт-оркестр ШАRAVARADAND, а також відомі виконавці, серед яких зірки шоу «Голос країни», «Х-Фактор» та «Україна має талант»: Марта Адамчук, Олексій Мартиненко, Дар’я Ковтун, Олександр Форкушака, Євген Хмара. Танцювати на сцені будуть учасники балету Totem Dance Group.

Автор ідеї та керівник оркестру ШАRAVARADAND Святослав Кондратьєв розповів Cultrpostir про особливості постановки: «Весь мюзикл побудований на українських піснях з використанням народних інструментів. Етно-джазовий склад оркестру ШАRAVARADAND і наповнення мюзиклу – це виключно українські пісні у сучасних аранжуваннях. Ми робимо повноцінний мюзикл з використанням балету і оркестру, але все це наше, а не переграні відомі речі. Ми намагаємося робити український хітовий продукт і довести, що у нас є, що показати. Наш продукт може бути дійсно цікавим і конкурувати на одному рівні з європейським ».

Прем’єра мюзиклу «Олігарх» відбудеться 12 грудня у Палаці культури КПІ.